| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 4.1 mm |
| Width | 4.1 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 24 |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| Lead Free | Contains Lead |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Contact Plating | Tin |
| Impedance | 50 Ω |
| Frequency | 0 Hz |
| Interface | |
| Insertion Loss (dB) | 3.8 dB |
| Operating Supply Voltage | 3 V to 5 V |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 days ago) |
| Max Power Dissipation | 560 mW |
| Max Supply Voltage | 5 V |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Bits | 6 |
| Operating Supply Current | |
| Gain | |
| Max Frequency | 6 GHz |
| Max Junction Temperature (Tj) | 150 °C |
| Attenuation Value | 31.5 dB |
| Schedule B | 8542390000 |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 days ago) |
| Frequency Range | 0 Hz to 6 GHz |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
